אירוע BIKE.CO.IL

חברים/ חברות יקרים
כמו בכל שנה בעת הזאת, כשהטמפ' עוברות למגמת שפיות, השבילים מתחילים לקבל את טיפות הגשם הראשונות והעולם סביבנו נכנס לתזזית משפחתית מלחיצה אשר מכונה "תקופת החגים", מגיע חג הדמו דיי השנתי שלנו. הפנינג רכיבת הדגמה, תצוגה ומכירת ציוד ענק שנערך כל שנה באוקטובר ופותח באופן רשמי את שנת הדגם 2019 הבאה עלינו לטובה.

חדשים ביער? מהו ה-DemoDay של Bike.il?

זהו אירוע רכיבות הדגמה (Demo rides) שמתרחש ביום מרוכז, ומטרתו לאפשר למבקר להתנסות ברכיבת שטח אמיתית, על כמה שיותר זוגות אופניים חדישים משנת המודל 2018/19. במתחם מושקע ביער בן שמן מוקמים דוכני תצוגה ומכירה של מיטב המותגים המיובאים ארצה. בדוכני ה-Demo תוכלו להשאיל אופניים ממגוון דגמים, קטגוריות ומידות לרכיבת סינגלים קצרה ביער, בדוכני ה-EXPO להתרשם ממגוון מוצרים ופריטי ציוד, וליהנות ממבצעים והנחות ייחודיים ל-Demo Day, ובמתחם ה-Chillout תוכלו לשבת בצל, לשתות בירה גולדסטאר קרה (עלינו) ולנשנש משהו טעים מדוכני המזון. להשתתף בתחרות ״ראש בראש״ קצרה ועצבנית, לצפות במופע מוסיקה ב Live ולזכות בפרס בהגרלה ולקשקש ולחפור על מה שאתם רגילים (על אופניים וציוד כמובן…).

מה מחכה לכם השנה?

  • דגמי אופניים חדשים של כל החברות והמותגים המיוצגים בארץ, חלקם מוטסים ארצה במיוחד עבור האירוע. כולם, ללא הבדל חומר/ שיטת שיכוך/ מפרט/ מחיר/ עם מנוע/ בלי מנוע, מוצעים להתנסות קצרה ברכיבה אמיתית.
  • פריטי ציוד להתנסות ולרכישה במבצעים ייחודיים דוגמת קסדות, מגנים, מנשאי מים, מדרסים, ציוד אאוטדור, אופטיקה, שעונים, מכשירי ניווט, מצלמות, פרטי לבוש, תוספים וכל ציוד שמתקשר באופן ישיר או עקיף לתרבות הרכיבה על אופניים
  •  שוק קח-תן קהילתי וחינמי – כל מי שיש ברשותו אופניים/ פרטי ציוד שהוא מעוניין למכור, מוזמן להציע אותם למכירה במתחם מיוחד שיוקצע לכך בתוך האירוע. ההשתתפות בשוק קח-תן היא ללא כל עלות.
  • מופע מוסיקה Live- הרכב מגניב של שלושה נגנים וירטואוזים וזמר מחונן שירימו לכם את האווירה במתחם הצ'ילאאוט
  •  תחרויות ״ראש בראש״ בסגנון דואל סלאלום ספרינט – שני מתחרים, מסלול זהה, קהל מטורף, קריין משלהב, פרסים מגניבים למשתתפים ממיטב המותגים בארץ, תהילת עולם לזוכים.

איפה? למה? מתי?

ה-Demo Day יתקיים כאמור ביום שישי ה-19.10.2018 ביער בן שמן (כניסת מצפה מודיעין), המתחם ייפתח לקהל הרחב ב- 07:00 וינעל שעריו ב-13:30

פרטים נוספים על התכנים, המותגים, המבצעים וההגרלות כאן https://bike.co.il/?p=966

פרטים נוספים, כולל פרטים שיתעדכנו כל הזמן על הדגמים והמבצעים שיוצאו יפורסמו באתר https://bike.co.il/

לעת עתה שריינו את התאריך ועבדו על תירוצים מקוריים למשפחה (גם אם אתם לא מתכוונים להתחדש באופניים או פריט ציוד בשנה הקרובה), זכרו כולם יהיו שם אסור לכם לפספס את האירוע הגדול ביותר בענף האופניים המקומי.

עכשיו לאשר השתתפות בבקשה ולשריין את התאריך

 

נתראה בקרוב

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן